fbpx

Wyrusz w niezwykłą trasę i sięgnij chmur

PRZEJEDŹ TRASĘ W CAŁOŚCI POŁOŻONĄ POWYŻEJ 2000 METRÓW

Przejedziemy przez m. in. Stelvio, Galibier, Col d’Iseran, Gavia czy Fedaia. Będzie to więc zdecydowanie najbardziej wysokogórska z dotychczasowych edycji i dosłownie sięgniemy chmur!

SPĘDŹ 6 NIEZWYKŁYCH MIESIĘCY W DOLOMITACH

Wszyscy dobrze wiemy, że najbardziej spektakularne zdjęcia pochodzą z Dolomitów! W tym roku postanowiliśmy więc pójść na całość i aż 6 miesięcy spędzimy właśnie tam! Niech to będzie piękny rok 🙂

NIE PRZEGAP ULUBIONYCH WYŚCIGÓW

W kalendarzu znajdziesz terminy damskich i męskich wyścigów WorldTour oraz Mistrzostw Świata, a każdy z odwiedzonych podjazdów poznasz dzięki ciekawostkom i ich parametrom.

ZACHWYĆ SIĘ WYJĄTKOWYMI ZDJĘCIAMI W DUŻYM FORMACIE A2


Majestat górskich przełęczy niełatwo oddać nawet fotografiami w najwyższej rozdzielczości, jednak za sprawą kalendarza The Climb 2023 będziesz miał okazję przyjrzeć im się naprawdę dokładnie. Decydując się na format A2, otrzymasz produkt dwukrotnie większy od innych kolarskich kalendarzy dostępnych na rynku, a wydruk na grubym 250g papierze sprawi, że będzie on tak trwały jak to tylko możliwe.

NAJWIĘKSZY I NAJPOPULARNIEJSZY KALENDARZ KOLARSKI W POLSCE

Kalendarz The Climb to wydawany od 2017 roku najpopularniejszy w Polsce kolarski kalendarz ścienny. Dostępność w dwóch formatach A2 i A5 sprawia, że z powodzeniem ozdobi ściany mieszkania każdego miłośnika kolarstwa, jak również pozwoli myślom odpłynąć podczas dłużących się godzin w biurze. Zarówno wersja ścienna, jak i biurkowa wydrukowane zostały na grubym, kredowym papierze 250g dającym gwarancję jego wysokiej trwałości.

PARAMETRY:

  • Najpopularniejszy kolarski kalendarz w Polsce
  • Duży format – A2 (około 60x40cm)
  • Więcej miejsca na notatki dzięki usuniętym logotypom
  • Gruby, odporny papier 250g
  • Zdjęcia 12 podjazdów znanych z tras największych wyścigów
  • Kluczowe parametry podjazdów (m. in. długość, nachylenie)
  • Przejrzysty terminarz damskich i męskich wyścigów WorldTour
  • Comiesięczne wiadomości o aktualnym podjeździe
  • Wyjątkowa społeczność użytkowników kalendarza

Adres strony sprzedażowej

https://theclimb.pl/kolarski-kalendarz-the-climb-2023/?utm_source=prasa-naszosie&utm_medium=prasa-naszosie&utm_id=prasa-naszosie

Zdjęcie główne (prosimy dodać jako pierwsze w artykule)

Prosimy o dodanie tego zdjęcia jako pierwszego w artykule, ponieważ jest zaprojektowane w odpowiednich proporcjach, aby FB nie przycinał go w momencie dodania linku do artykułu na profilu FB.

Zdjęcia kalendarza 2023