The Climb logo

To będzie wyjątkowa trasa

Zobacz z bliska Tour de France, Giro d'Italia czy Vuelta a Espana

Kalendarz The Climb 2022 - Milano-Sanremo

10 największych wyścigów World Touru


W roku 2022 wyrusz z nami w kolejną ekscytującą podróż do dwunastu niezwykłych miejsc, które żyją i oddychają kolarstwem szosowym, a do tego fenomenalnie wyglądają na fotografiach.

Milano-Sanremo to symboliczny początek wiosny, Tour de France przypada na upalne lipcowe dni, a Il Lombardii towarzyszą pożółkłe liście.

To największe wyścigi World Touru niezawodnie odmierzają kolejne miesiące i pory roku w trakcie kolarskiego sezonu, dlatego tym razem kalendarz THE CLIMB 2022 zabierze Cię w pełną sportowych emocji podróż wraz z zawodowym peletonem.

2 słynne podjazdy na zakończenie sezonu


Nie martw się. Na trasie nie zabraknie także spektakularnych podjazdów - w ramach odpoczynku po pełnym emocji sezonie startowym, na lekko, w kameralnym gronie, pokonamy słynne Col d'Izoard oraz Col d'Aubisque ;)Nie przegapisz już żadnego z najważniejszych wyścigów

RZETELNE KALENDARIUM IMPREZ CYKLU WORLD TOUR

Kalendarium wyścigów
Kalendarium wyścigów

POKAŹNA GARŚĆ STATYSTYK

Gdzie odbywa się Strade Bianche? Ile etapów ma Tour de Pologne? isse? Naszym zdaniem nie musisz znać wszystkich statystyk na pamięć. Każdy “wyścig miesiąca” opisany jest informacjami o miejscu jego rozgrywania, dacie powstania, liczbie edycji czy najczęściej dekorowanych zawodnikach.INFORMACJE W PIGUŁCE

Naniesione w kalendarzu terminy rozgrywania wyścigów cyklu WorldTour i Mistrzostw Świata uzupełni uproszczony profil Tour de France, dzięki któremu już nigdy nie będziesz musiał zaznaczać kluczowych odcinków czerwonym markerem. ;)WYSELEKCJONOWANE ZDJĘCIA

w dużym, sprawdzonym formacie

NAJWIĘKSZE WYŚCIGI KOLARSKIEGO KALENDARZA ZASŁUGUJĄ NA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI OPRAWĘ

Niepowtarzalny charakter wyścigów i towarzyszących im krajobrazów niełatwo jest oddać za pomocą jednej tylko fotografii. W końcu kolarska rywalizacja to ciągłe zmiany głównych bohaterów, miejsca akcji i pogody, które sprawiają, że żadna edycja tej samej imprezy nie jest dokładnie taka sama. Podjęliśmy jednak próbę uchwycenia ich esencji i ponadczasowego ducha, cały czas koncentrując się na tym, co zadecydowało o popularności poprzednich wydań – widokach będących ozdobą każdego wnętrza.

Autorem zdjęć do najnowszej edycji kalendarza jest Chris Auld, który z powodzeniem fotografuje kolarskie imprezy od 2016 roku. Jak sam o sobie mówi, inspiruje go górska sceneria i najnowsze trendy obserwowane w mediach społecznościowych, co znajduje odzwierciedlenie w jego pełnych nasyconych barw pracach.

TRASY NAJWIĘKSZYCH WYŚCIGÓW CZEKAJĄ

Podbij je koło w koło z najmocniejszymi kolarzami peletonu

 • Styczeń - Tour Down Under, Australia
 • Luty - Strade Bianche, Włochy
 • Marzec - Milano-Sanremo, Włochy
 • Kwiecień - Tour de Romandie, Szwajcaria
 • Maj - Giro d'Italia, Włochy
 • Czerwiec - Tour de Suisse, Szwajcaria
 • Lipiec - Tour de France, Francja
 • Sierpień - Tour de Pologne, Polska
 • Wrzesień - Vuelta a Espana, Hiszpania
 • Październik - Il Lombardia, Włochy
 • Listopad - Col d'Izoard, Francja
 • Grudzień - Col d'Aubisque, Francja

Kolarze o kalendarzu

Zobacz co o kalenadrzu powiedzieli zawodowi kolarzePartnerzy:
Patronat medialny