preloader

Kalendarz ścienny w największym formacie

Kolarska pasja w dwunastu zachwycających odsłonach

L'Alpe d'Huez, Mont Ventoux, Droga Transfogarska

Kalendarz The Climb 2021 - Wszystkie miesięce

W roku 2021 wyrusz z nami w kolejną ekscytującą podróż do dwunastu niezwykłych miejsc, w których miłość do kolarstwa szosowego i gór zbiega się w tych samych punktach.

Od najbardziej kultowych, alpejskich podjazdów po dzikie, rumuńskie bezdroża. Najnowsza odsłona kalendarza The Climb pozwoli Ci na nowo odkryć czysto hollywoodzki blichtr L’Alpe d’Huez, księżycowy krajobraz Mont Ventoux jak również zmierzyć się z zaskakującymi wyzwaniami rzucanymi przez Drogę Transfogaraską.

Wspólnie przemierzymy szosy Francji, Włoch, Hiszpanii, Szwajcarii, Austrii oraz... zaskakującej Rumunii!

Daty, profil TdF, ciekawostki

Nie przegapisz już żadnego z królewskich etapów

KALENDARIUM WYŚCIGÓW, PROFIL TdF I PARAMETRY W JEDNYM MIEJSCU

Kalendarium wyścigów
Parametry podjazdów

INFORMACJE W PIGUŁCE

Naniesione w kalendarzu terminy rozgrywania wyścigów cyklu WorldTour i Mistrzostw Świata uzupełniają uproszczony profil etapów Tour de France, dzięki którym już nigdy nie będziesz musiał zaznaczać kluczowych odcinków czerwonym markerem ;)

POKAŹNA GARŚĆ STATYSTYK

Znasz na pamięć parametry wszystkich ikonicznych wzniesień? Naszym zdaniem nie musisz, dlatego każdy podjazd miesiąca uzupełniają informacje o jego dokładnej lokalizacji, roku debiutu na trasie jednego z wielkich tourów, długości czy średnim i maksymalnym nachyleniu.

WYSELEKCJONOWANE ZDJĘCIA

w największym dostępnym formacie

PODJAZDY NAJWIĘKSZEGO KALIBRU ZASŁUGUJĄ NA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI OPRAWĘ

Majestat górskich przełęczy niełatwo oddać nawet fotografiami w najwyższej rozdzielczości, jednak za sprawą kalendarza The Climb na rok 2021 będziesz miał okazję przyjrzeć im się naprawdę dokładnie. Decydując się na format A2, otrzymasz produkt dwukrotnie większy od innych kolarskich kalendarzy dostępnych na rynku, a wydruk na grubym 250g papierze sprawi, że będzie on tak trwały jak to tylko możliwe.

Dokładny opis każdego z podjazdów otrzymasz co miesiąc uzyskasz zapisując się do naszego newslettera i śledząc stronę The Climb na Facebooku.

  • Marzec - Arolla, Francja
  • Kwiecień - Passo di Valparola, Włochy
  • Styczeń - Passo Rombo, Włochy
  • Październik - Col de Pall, Francja
  • Lipiec - Mont Ventoux, Francja
  • L'Alpe d'Huez, Francja


Partnerzy:
Partnerzy Patronat medialny
Zamów
Zamów